Mercedes-Benz C 250
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2015 · Vācija | ||||||
| Mileage | 305 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.1, 150 kW 651924;651921 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WDD2052091F176714 | ||||||
| Reg. nr. | 244HVY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma: ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Pneimatiskā piekare: priekšpuse, aiz
- Regulējama piekare
- 12 V kontaktligzda: 2 gab
- USB: 2 gab
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): salons, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: 2 zones, klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums, elektrisks
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: three-way, ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay: bezvadu
- Android Auto: bezvadu
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Võimalus eraldi kaasa AMG 19 " veljed + suverehvid
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.1 l |
| Cubic capacity: | 2143 cm³ |
| Power: | 150 kW |
| City fuel cons.: | 6 l/100 km |
| Highway: | 4.6 l/100 km |
| Average: | 5.1 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 55 l |
| CO₂ emission: | 129 g/km |
| Maximum speed: | 235 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4771 mm |
| Width: | 1839 mm |
| Height: | 1467 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1710 kg |
| Technical max. mass: | 2285 kg |
| Load bearing capacity: | 575 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2840 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Tehniliselt korras ja hooldatud auto.Ühe hooaja sõitnud korralikud lamell rehvid.
Motor vehicle tax
Annual tax: 170 €
Registration fee: 467 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mercedes-Benz 200
2016
11 200 €
131 €/month
Mercedes-Benz C 220
2016, 306 535 km
12 500 €
148 €/month
Mercedes-Benz C 200
2017
12 700 €
148 €/month
Mercedes-Benz C 200
2016
12 999 €
152 €/month
Mercedes-Benz C 220
2015, 270 000 km
13 000 €
152 €/month
Mercedes-Benz C 200
2016, 290 000 km
13 200 €
156 €/month