Mercedes-Benz C 400
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2024 · Vācija | ||||||
| Mileage | 15 200 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | e 4Matic AMG | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 185 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| Warranty | 6 kuud või 10 000km | ||||||
| VIN | W1KAF5FB6PR142406 | ||||||
| Reg. nr. | 171GLD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Motora pārsegs ar gājēju drošības funkciju
Komforts
- Panorāmas jumts
- 12 V kontaktligzda
- Lūka: stikls, elektrisks
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Elektriski regulējami sēdekļi
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Krūzīšu turētāji
- Virsraksts: tumšs
- Pusādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti, ar balss komandām
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks, pārnēsājams
- Spoilera aplis
- LED+ILS esituled
- Autohold
- Night pakett
- Ambient valgustuspakett
- Advanced stereo
- Nahaga kaetud armatuurlaud ja uksepolstrid
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1999 cm³ |
| Power: | 185 kW |
| CO₂ emission: | 15 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4793 mm |
| Width: | 1900 mm |
| Height: | 1452 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2130 kg |
| Technical max. mass: | 2670 kg |
| Load bearing capacity: | 540 kg |
| Weight of road train: | 4540 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2865 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Sõiduabid,LED,Panoraam,Konks
- Sõiduk MERCEDES-BENZ C 400 E 4MATIC (171GLD) on liiklusregistris registreeritud ja on osalenud kindlustuse juhtumis- Ostame tagasi Teie olemasoleva sõiduki
- Müügihinnale lisandub loovutuspakett 199€ ja mootorsõidukimaksud
Motor vehicle tax
Annual tax: 238 €
Registration fee: 1168 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.