Nissan Qashqai
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 22 600 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Tekna | ||||||
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.3, 116 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 08.2026a. | ||||||
| VIN | SJNFFAJ11U2947169 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
- Ādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Stereo: oriģināls
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.3 l |
| Cubic capacity: | 1332 cm³ |
| Power: | 116 kW |
| CO₂ emission: | 152 g/km |
| Maximum speed: | 197 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4394 mm |
| Width: | 1806 mm |
| Height: | 1624 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1442 kg |
| Technical max. mass: | 1825 kg |
| Load bearing capacity: | 383 kg |
| Weight of road train: | 3325 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 695 kg |
| Wheelbase: | 2646 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Väga väike läbisõit!
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites..
Motor vehicle tax
Annual tax: 156 €
Registration fee: 696 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Nissan Qashqai
2019, 128 880 km
11 900 €
136 €/month
Nissan Qashqai
2020, 104 391 km
14 800 €
159 €/month
Nissan Qashqai
2020, 99 088 km
14 800 €
159 €/month
Nissan Qashqai
2019, 139 000 km
14 990 €
172 €/month
Nissan Qashqai
2020, 171 845 km
15 099 €
169 €/month
Nissan Qashqai
2021, 146 569 km
16 699 €
179 €/month