Renault Kadjar
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2017 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 95 000 km | ||||||
| Komplektācija | Intens | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.2, 96 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF1RFE00057046363 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Stereo: oriģināls
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.2 l |
| Cubic capacity: | 1197 cm³ |
| Power: | 96 kW |
| City fuel cons.: | 6.4 l/100 km |
| Highway: | 4.9 l/100 km |
| Average: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 123 g/km |
| Maximum speed: | 192 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Bēšs |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4449 mm |
| Width: | 1836 mm |
| Height: | 1598 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1481 kg |
| Technical max. mass: | 1903 kg |
| Load bearing capacity: | 422 kg |
| Weight of road train: | 3403 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 695 kg |
| Wheelbase: | 2647 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 114 €
Registration fee: 385 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Renault Kadjar
2017, 170 000 km
8680 €
103 €/month
Renault Kadjar
2016, 131 310 km
8990 €
103 €/month
Renault Kadjar
2016, 139 600 km
8999 €
103 €/month
Renault Kadjar
2015, 151 000 km
9490 €
112 €/month
Renault Kadjar
2016, 167 712 km
9699 €
115 €/month
Renault Kadjar
2016, 244 412 km
9699 €
115 €/month