Škoda Kodiaq
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 133 520 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Elegance 4x4 | ||||||
| Body type | SUV, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 147 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | TMBLN7NS8M8021543 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Bagāžas pārsegs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Kaugjuhtimisega seisuküte
- Mootori ja käigukasti kaitse (plastist)
- Elektrilise lukustussüsteemiga haagisekonks
- Kaasa erladi valuvelgedel suverehvid
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 147 kW |
| CO₂ emission: | 169 g/km |
| Maximum speed: | 213 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4697 mm |
| Width: | 1882 mm |
| Height: | 1681 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1856 kg |
| Technical max. mass: | 2369 kg |
| Load bearing capacity: | 513 kg |
| Weight of road train: | 4869 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2788 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
DSG, 4x4, Võimas diisel!
NR.30Ostetud ja hooldatud Rohe Autos
1 Omanik
Värvkattel esineb kasutusest tulenevaid kriime ja kulumist
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Motor vehicle tax
Annual tax: 363 €
Registration fee: 1217 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.