Volkswagen Tiguan
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2025 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 5 272 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Life Anniversary | ||||||
| Body type | SUV, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 110 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 02.2030a/100 000km | ||||||
| VIN | WVGZZZCT4SW415485 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks, pārnēsājams
- Bagāžas pārsegs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Kujunduspakett Style: hõbedase viimistlusega katusereelingud, heliisolatsiooniga aknaklaasid, toonitud tagumised küljeaknad ja tagaklaas
- Juhiabipakett IQ.DRIVE: Juhiabi Travel Assist, Hädaabisüsteem Emergency Assist, 360-kraadine kaamera Area View koos tagurduskaameraga, parkimisabilise Park Assist mälufunktsioon, elektriliselt reguleeritavad ja kokkuklapitavad soojenduse ja mäluga välispeeglid, juhi pool isetumenev
- LED Plus tulede pakett: LED Plus esituled, Dünaamilised kurvituled, valgustusega iluvõre esitulede vahel ja valgustatud ukselingisüvendid, valgustatud „VW” logod, Kombineeritud 3D LED-tagatuled, 10 värvist koosneva valikuga miljöövalgustus armatuurlauas ja ustes
- Talvepakett: nahkkatte ja soojendusega multifunktsionaalne rool koos käiguvahetuslabadega, soojendusega esiistmed, anduritega juhitav tagaluugi avamine ja elektriline sulgemine
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1498 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| CO₂ emission: | 9 g/km |
| Maximum speed: | 210 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4539 mm |
| Width: | 1842 mm |
| Height: | 1645 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1929 kg |
| Technical max. mass: | 2410 kg |
| Load bearing capacity: | 481 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2679 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Pistikhübriid, Garantii 2030a!
NR.46Ostetud Moller Autost
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Tiguan
2025, 12 153 km
32 500 €
385 €/month
Volkswagen Tiguan
2024, 28 057 km
35 582 €
382 €/month
Volkswagen Tiguan
2024, 20 350 km
37 000 €
417 €/month
Volkswagen Tiguan
2024, 15 602 km
38 900 €
446 €/month
Volkswagen Tiguan
39 412 €
440 €/month
Volkswagen Tiguan
2025, 27 391 km
42 181 €
471 €/month