BMW 318
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 36 147 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | i Touring | ||||||
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 115 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 10.2026/100000km | ||||||
| VIN | WBA71DZ08NFL82821 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri, sporta stūre
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, atmiņas kartes slots
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Connected Package Professional
- Active cruise control+stop&go function
- Comfort Access
- 17" light-alloy wheel V-spoke
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1998 cm³ |
| Power: | 115 kW |
| CO₂ emission: | 154 g/km |
| Maximum speed: | 220 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4709 mm |
| Width: | 1827 mm |
| Height: | 1440 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1670 kg |
| Technical max. mass: | 2135 kg |
| Load bearing capacity: | 465 kg |
| Max braked trailer weight: | 1300 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2851 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
LED, Kessy, ACC, Garantii
NR.4Ostetud uuena Eestist
Olnud 1 omanik
Tehaseaktsiooni korras vahetatud starter
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Motor vehicle tax
Annual tax: 217 €
Registration fee: 881 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.