Volkswagen Passat
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2018 · Zviedrija | ||||||
| Mileage | 132 965 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | GTE Variant | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.4, 115 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZJE120356 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Trokšņu slāpējošs stikls
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Virsraksts: tumšs
- Pusādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, mp3 atskaņotājs
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.4 l |
| Cubic capacity: | 1395 cm³ |
| Power: | 115 kW |
| CO₂ emission: | 40 g/km |
| Maximum speed: | 225 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4767 mm |
| Width: | 1832 mm |
| Height: | 1462 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1810 kg |
| Technical max. mass: | 2250 kg |
| Load bearing capacity: | 440 kg |
| Weight of road train: | 3875 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2786 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Hinnale lisandub omanikuvahetus 99 eurot ja mootorsõiduki registreerimistasu.Lisagarantii võimalus: 1aasta 455 eurot
Autole teostatud tehniline kontroll ning müügieelne ettevalmistus.
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Motor vehicle tax
Annual tax: 65 €
Registration fee: 252 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Passat
2017, 189 301 km
11 299 €
134 €/month
Volkswagen Passat
2018, 220 538 km
13 399 €
159 €/month
Volkswagen Passat
2017, 206 000 km
13 500 €
157 €/month
Volkswagen Passat
2018
12 850 €
150 €/month
Volkswagen Passat Alltrack
2018, 275 000 km
13 800 €
163 €/month
Volkswagen Passat
2018, 226 700 km
13 999 €
163 €/month