Land Rover Range Rover Evoque
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2022 · Vācija | ||||||
| Mileage | 79 821 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | SUV, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (dīzelis/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 150 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | SALZA2BN1NH164464 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Panorāmas jumts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Elektriski regulējami sēdekļi
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (dīzelis/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1998 cm³ |
| Power: | 150 kW |
| CO₂ emission: | 139 g/km |
| Maximum speed: | 199 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4497 mm |
| Width: | 1904 mm |
| Height: | 1649 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2043 kg |
| Technical max. mass: | 2490 kg |
| Load bearing capacity: | 447 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2681 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Hinnale lisandub omanikuvahetus 99 eurot ja registreerimistasu.Lisagarantii võimalus: 1aasta 878 eurot.
Autole teostatud tehniline kontroll ning müügieelne ettevalmistus.
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Audi A6
2021, 71 964 km
29 900 €
321 €/month
Audi Q5
2022, 79 759 km
29 990 €
322 €/month
Volvo V60 Cross Country
2022, 41 000 km
34 500 €
365 €/month
Audi Q5
2022, 62 772 km
34 900 €
375 €/month
Volvo XC60
2020, 118 111 km
35 000 €
397 €/month
Mercedes-Benz GLC 300
2021, 106 800 km
35 890 €
385 €/month