Ford F 150
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 121 017 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Platinum 4x4 | ||||||
| Body type | Pickup, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 3.5, 298 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | 1FTFW1E87MFA64374 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Panorāmas jumts
- Trokšņu slāpējošs stikls
- 12 V kontaktligzda
- Lūka: stikls, elektrisks
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums, elektrisks, ar atmiņu
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Ventilējami sēdekļi: priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Pakāpienu dēļi
- Bagāžas pārsegs
- Piekabes stabilizācijas sistēma
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 3.5 l |
| Cubic capacity: | 3490 cm³ |
| Power: | 298 kW |
| CO₂ emission: | 275 g/km |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Pickup |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 5890 mm |
| Width: | 2029 mm |
| Height: | 1963 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2380 kg |
| Technical max. mass: | 3198 kg |
| Load bearing capacity: | 818 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3683 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Hinnale lisandub omanikuvahetus 99 eurot ja registreerimistasu.NB! Sõiduk on liisingus, samasse liisingusse ostes registreerimistasu ei lisandu!
Autole teostatud tehniline kontroll ning müügieelne ettevalmistus.
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.