Škoda Kamiq
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 12.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 54 626 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Ambition | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | CNG | ||||||
| Dzinējs | 1.0, 66 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 19.12.2026, kuni 100 000 km | ||||||
| VIN | TMBGH7NW8N3047005 | ||||||
| Reg. nr. | 745RPX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2027 | ||||||
Inspected vehicle
Põhjalik tehniline kontroll teostatud. Tulemusi vaata siit >>
- Garantii 6 kuud
- Kindel hooldusajalugu
- Odomeetri näit vastab tegelikule läbisõidule
- Autoabi 24/7
- Kaskokindlustus erihinnaga
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: 2
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: 4
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
Cits
- Bagāžas pārsegs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | CNG |
| Cubic capacity: | 1.0 l |
| Cubic capacity: | 999 cm³ |
| Power: | 66 kW |
| City fuel cons.: | 6.6 l/100 km |
| Highway: | 4.3 l/100 km |
| Average: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emission: | 101 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4241 mm |
| Width: | 1793 mm |
| Height: | 1554 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1357 kg |
| Technical max. mass: | 1737 kg |
| Load bearing capacity: | 380 kg |
| Wheelbase: | 2643 mm |
| Number of axles: | 2 |
Video
Papildu informācija
Kehtiv tehasegarantii !
- Eesti ajalugu- Kehtiv tehasegarantii kuni 19.12.2026 või 100 000 km
- Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses
- Viimane hooldus 01.2026 läbisõidul 53 419 km
- Talverehvid kaasa
- LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled)
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid (taga)
Kindel valik! Garantii
Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 433 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.