Mercedes-Benz A 180
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2014 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 142 154 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 90 kW 270910 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WDD1760421J207824 | ||||||
| Reg. nr. | 863BKX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Krūzīšu turētāji
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1595 cm³ |
| Power: | 90 kW |
| City fuel cons.: | 7.3 l/100 km |
| Highway: | 4.8 l/100 km |
| Average: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 119 g/km |
| Maximum speed: | 202 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4359 mm |
| Width: | 1790 mm |
| Height: | 1438 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1395 kg |
| Technical max. mass: | 1920 kg |
| Load bearing capacity: | 525 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 695 kg |
| Wheelbase: | 2699 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 85 €
Registration fee: 287 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.
Similar offers
Mercedes-Benz A 180
2018, 167 400 km
14 990 €
175 €/month
Volkswagen Passat
2016, 106 978 km
9999 €
113 €/month
Honda Accord
2015, 100 000 km
10 000 €
106 €/month
Volkswagen Passat
2015, 152 300 km
10 100 €
119 €/month
Nissan Qashqai
2015, 93 000 km
10 490 €
120 €/month
Volkswagen Passat Variant
2016, 191 423 km
10 490 €
124 €/month