Mercedes-Benz Sprinter
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2013 · Somija | ||||||
| Body type | 6 durvis, 4 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 140 kW 642.896 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WDB9066331S759234 | ||||||
| Reg. nr. | 025HZJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības jostas atgādinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 220 V kontaktligzda: aiz
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Kruīza kontrole
- Elektriskās bīdāmās durvis: kreisajā pusē, pa labi
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Papildu salona apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Stereo
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2987 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| City fuel cons.: | 11.9 l/100 km |
| Highway: | 8.7 l/100 km |
| Average: | 9.9 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 100 l |
| CO₂ emission: | 262 g/km |
| Maximum speed: | 160 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Sēdvietas: | 4 gab |
| Durvis: | 6 gab |
| Length: | 5910 mm |
| Width: | 1993 mm |
| Height: | 2530 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Kemperis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 3120 kg |
| Technical max. mass: | 3500 kg |
| Load bearing capacity: | 380 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3665 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 450 €
Registration fee: 1793 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.
Similar offers
Mercedes-Benz Sprinter
2014, 382 000 km
9900 €
121 €/month
Mercedes-Benz Sprinter
2012, 365 555 km
10 000 €
122 €/month
Mercedes-Benz Sprinter
2011, 285 000 km
10 990 €
134 €/month
Mercedes-Benz Sprinter
2015, 292 000 km
11 800 €
138 €/month
Mercedes-Benz Sprinter
2015, 195 006 km
15 400 €
172 €/month
Mercedes-Benz Sprinter
2012, 305 438 km
16 740 €
203 €/month