Land Rover Discovery Sport
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2020 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 111 272 km | ||||||
| Komplektācija | D180 S | ||||||
| Body type | Wagon, Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (dīzelis/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 132 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | SALCA2BNXLH868777 | ||||||
| Reg. nr. | 784PNR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Kalnu bremze
Komforts
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Elektriski regulējami sēdekļi: priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, mp3 atskaņotājs
- Bluetooth
- Elektriskā antena
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski: 18"
Cits
- Piekabes āķis: pārnēsājams
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Registreerimistasu makstud
- Soojendusega rool
- LED esituled
- Bluetoothi® ühenduvus
- Tagurduskaameraa
- Parkimisandurid ees ja taga
- Soojendusega esiistmed
- Uued suverehvid
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (dīzelis/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1999 cm³ |
| Power: | 132 kW |
| City fuel cons.: | 6.6 l/100 km |
| Highway: | 5.1 l/100 km |
| Average: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 187 g/km |
| Maximum speed: | 202 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4597 mm |
| Width: | 1894 mm |
| Height: | 1692 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2122 kg |
| Technical max. mass: | 2590 kg |
| Load bearing capacity: | 468 kg |
| Weight of road train: | 5090 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2741 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Bravoauto garantiiBravoautogarantii 6 kuud või 10 000 km
Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis.
Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontrolll
Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki! Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 477 €
Registration fee: 1688 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Land Rover Discovery Sport
144 000 km
18 999 €
218 €/month
Land Rover Discovery Sport
2020, 146 543 km
19 900 €
214 €/month
Land Rover Discovery Sport
2020, 170 000 km
20 790 €
246 €/month
Land Rover Discovery Sport
2021, 115 000 km
24 200 €
277 €/month
Volvo XC60
2019, 155 277 km
24 900 €
295 €/month