Volkswagen Touareg
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2007 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 179 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Individual | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 6.0, 331 kW BJN | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WVGZZZ7LZ8D030846 | ||||||
| Reg. nr. | 433BGV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: ceļgalu drošības spilveni, vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Avārijas bremzēšanas signāli
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzes: ar dzesēšanu
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Pneimatiskā piekare: priekšpuse, aiz
- Regulējama piekare
- Trokšņu slāpējošs stikls: priekšpuse, sānos
- Elektriski apsildāms vējstikls: bezvadu apsilde
- 12 V kontaktligzda
- Lūka: stikls, elektrisks
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Attālā palaišana: ar tālvadības pulti
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons, no tālvadības pults
- Integrēta vārtu vadība
- Gaisa kondicionēšana: 4 zones, klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: priekšpuse
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums, elektrisks, ar atmiņu
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Prožektori
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Diferenciālis: automātiska, rāvējslēdzējs aizmugurē, slēdzene pa vidu, elektronisks
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Informācijas panelis: ādas pārklājums
- Centrālā konsole: ādas pārklājums
- Virsraksts: alkantara
- Ādas apdare: pelēks, brūns
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Stereo: oriģināls
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- CD atskaņotājs: kaste
- Balss vadība
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 6.0 l |
| Cubic capacity: | 5998 cm³ |
| Power: | 331 kW |
| City fuel cons.: | 22.5 l/100 km |
| Highway: | 11.7 l/100 km |
| Average: | 15.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 375 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4961 mm |
| Width: | 1977 mm |
| Height: | 1778 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2584 kg |
| Technical max. mass: | 3120 kg |
| Load bearing capacity: | 536 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2855 mm |
| Number of axles: | 2 |
| Wheel formula: | 4x4 |
Papildu informācija
Uueväärne, Eesti ajalugu, 1-omanik
Täielik hooldus- ja remondi ajalugu Möller Autos, 100% originaal, ainult suvehooajal kasutuses olev hobiauto, 1 omanik
Motor vehicle tax
Annual tax: 177 €
Registration fee: 984 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point