Toyota Auris
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2018 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 124 337 km | ||||||
| Komplektācija | Active Fleet | ||||||
| Body type | Hatchback, luukpära, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.8, 73 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | SB1MS3JE10E431462 | ||||||
| Reg. nr. | 652BXY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Inspected vehicle
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Ādas apdare: melns
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, mp3 atskaņotājs, aux ieeja
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vieglmetāla diski: 16"
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1798 cm³ |
| Power: | 73 kW |
| Average: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 116 g/km |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4330 mm |
| Width: | 1760 mm |
| Height: | 1475 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1447 kg |
| Technical max. mass: | 1815 kg |
| Load bearing capacity: | 368 kg |
| Weight of road train: | 1815 kg |
| Wheelbase: | 2600 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Auto hinnale lisandub registreerimistasu! Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 359 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Toyota Auris
2014, 201 501 km
11 599 €
141 €/month
Toyota Auris
2017, 192 677 km
12 799 €
151 €/month
Toyota Auris
2019, 156 523 km
12 990 €
145 €/month
Toyota Auris
2017, 126 500 km
13 490 €
152 €/month
Toyota Auris
2018, 111 000 km
14 900 €
171 €/month
Toyota Yaris
2016, 113 769 km
11 490 €
132 €/month