Volkswagen Passat
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2020 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 51 517 km | ||||||
| Komplektācija | R-line | ||||||
| Body type | Wagon, Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 110 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZLE060984 | ||||||
| Reg. nr. | 625WDR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2028 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole, gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri, sporta stūre
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Sporta pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1498 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 6.8 l/100 km |
| Highway: | 4.7 l/100 km |
| Average: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 158 g/km |
| Maximum speed: | 214 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4773 mm |
| Width: | 1832 mm |
| Height: | 1462 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1546 kg |
| Technical max. mass: | 2060 kg |
| Load bearing capacity: | 514 kg |
| Weight of road train: | 3695 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 730 kg |
| Wheelbase: | 2786 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Teostatud tehniline kontroll.Bravoauto garantii 6 kuud või 10 000km.
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 189 €
Registration fee: 686 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Passat
2019, 283 000 km
7990 €
95 €/month
Volkswagen Passat
2020, 202 557 km
14 599 €
163 €/month
Volkswagen Passat
196 000 km
15 999 €
189 €/month
Volkswagen Passat
2020, 201 184 km
16 899 €
189 €/month
Volkswagen Passat
2020, 98 000 km
20 415 €
219 €/month
Volkswagen Passat
2020
19 000 €
222 €/month