BMW X5
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 28 878 km | ||||||
| Komplektācija | xDrive30d | ||||||
| Body type | Wagon, Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (dīzelis/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 210 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WBAJU8106M9H36464 | ||||||
| Reg. nr. | 184KMY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole, gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Informācijas attēlošana uz vējstikla
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: dziļums, elektrisks, ar atmiņu
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Ādas apdare: brūns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- Balss vadība
- Bluetooth
Lukturi
- Tuvās gaismas: led, lāzers
- Tālās gaismas: lāzers
- Dienas gaitas lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas
- Vieglmetāla diski: 19"
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Võtmeta kasutamine (Comfort Access System)
- Uste pehme sulgemine (Soft Close)
- Elektrilised istmed mäludega, ees
- Sportistmed
- Esiistmete soojenduse pakett koos keskmise käetoe, uste käetugede ja rooli soojendusega
- Salongi hubane öövalgustus
- Kaugtulede automaatne ümberlülitus
- Parkimisassistent Plus - Lisaks Parkimisassistendile sisaldab Surround View 360° vaadet. Koos Remote Service´ga kaugjälgimine mobiili aplikatsiooniga
- HiFi helisüsteem - 10 kõlarit, digitaalne 7-kanaliga võimendi
- väljundvõimsus 205 W
- Telefoni juhtmevaba laadija.
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (dīzelis/elektrība) |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2993 cm³ |
| Power: | 210 kW |
| City fuel cons.: | 6.8 l/100 km |
| Highway: | 5.4 l/100 km |
| Average: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 179 g/km |
| Maximum speed: | 235 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4922 mm |
| Width: | 2004 mm |
| Height: | 1745 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2300 kg |
| Technical max. mass: | 2940 kg |
| Load bearing capacity: | 640 kg |
| Weight of road train: | 4840 kg |
| Max braked trailer weight: | 1900 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2975 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Teostatud tehniline kontrollRepair Inclusive garantii pakett on pikendatud kuni 5a / 200 000 km alates esmasest registreerimisest.
Service Inclusive garantii pakett on pikendatud kuni 5a / 100 000 km alates esmasest registreerimisest.
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 627 €
Registration fee: 2202 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.