Peugeot 2008
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2020 | ||||||
| Mileage | 75 000 km | ||||||
| Body type | SUV, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.2, 74 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VR3USHNKKLJ674981 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 14.12.2026 | ||||||
Aprīkojums
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Sami Väisänen tel. 0405898635
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 12/25, 74tkm
- Kaks komplekti rehve
- Mootoriploki soojendi
- Parkimisandur taga
- ESP sõidustabiilsuse kontrollisüsteem
- Püsikiiruse hoidja + kiirusepiiraja
- 7'' puutetundlik ekraan
- Sademõõtur
- Elektrilised aknatõstukid esiustes
- Elektrilised aknatõstukid tagustes
- 6 turvapatja
- Mäkketõusu abisüsteem
- Nahkkattega rool
- Rooli- ja kauguse reguleerimisega rool
- Bluetooth-mobiilivalmidus
- Mirror Screen funktsioon
- Peugeot Connect hädaabikõne ja teehoolduskõne
- ISOFIX-kinnitused tagaistmel (2 tk)
- Juhi puhkeaja alarm
- Raadio+6 kõlarit
- Automaatne esitulede sisselülitus
- LED-päevasõidutuled
- LED tagatuled
- Peugeot Full LED Technology esituled, LED-suunatuled ja -udutuled
- Küljeliistud ja kaareliistud
- Keretoonis välispeeglite korpused
- Pack Safety: automaatne hädapidurdussüsteem (AEBS2), kokkupõrkehoiatus, rajahoidja ja -abisüsteem, laiendatud liiklusmärkide tuvastussüsteem ja juhi ärkveloleku jälgimissüsteem
- Manuaalne kliimaseade
- Elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega välispeeglid
- Kaugjuhitav kesklukustus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.2 l |
| Cubic capacity: | 1199 cm³ |
| Power: | 74 kW |
| Average: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 124 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 10.9 s |
| Maximum speed: | 183 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Oranžs |
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4300 mm |
| Width: | 1770 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1263 kg |
| Technical max. mass: | 1710 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 630 kg |
Papildu informācija
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysMotor vehicle tax
Annual tax: 69 €
Registration fee: 464 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Peugeot 2008
2020, 139 910 km
11 599 €
125 €/month
Ford Grand C-Max
2019, 72 843 km
10 590 €
119 €/month
Renault Clio
2022, 68 000 km
10 880 €
125 €/month
Dacia Sandero
2022, 58 790 km
10 880 €
125 €/month
Peugeot 308
2020, 84 000 km
10 880 €
125 €/month
Opel Astra
2018, 93 000 km
10 880 €
125 €/month