Aprilia RSV
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2006 · Vācija | ||||||
| Body type | Classical motorcycle, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.0, 98 kW ROTAX-V990 BG | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | ZD4RRL0086S000814 | ||||||
| Reg. nr. | 01DO | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2024 | ||||||
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.0 l |
| Cubic capacity: | 998 cm³ |
| Power: | 98 kW |
| Maximum speed: | 293 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sudrabains |
| Body type: | Classical motorcycle |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Length: | 2025 mm |
| Width: | 830 mm |
| Height: | 1100 mm |
| Vehicle category: | L3e |
| Transportlīdzekļa tips: | Mototechnics |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 209 kg |
| Technical max. mass: | 401 kg |
| Load bearing capacity: | 192 kg |
| Wheelbase: | 1410 mm |
| Number of axles: | 2 |
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen