Toyota Proace
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2022 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 119 637 km | ||||||
| Komplektācija | Shuttle Kliima ja Multimeedia Pakett | ||||||
| Body type | Minivan, 3 durvis, 8 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 88 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | jah | ||||||
| VIN | YARVAYHVMGZ222390 | ||||||
| Reg. nr. | 083PGB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Inspected vehicle
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Elektriskie logu pacēlāji
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- Stereo: oriģināls, usb ports
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Ziemas riepas: naastud
Cits
- Piekabes āķis
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1499 cm³ |
| Power: | 88 kW |
| CO₂ emission: | 169 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Oranžs |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 8 gab |
| Durvis: | 3 gab |
| Length: | 4959 mm |
| Width: | 1920 mm |
| Height: | 1899 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1939 kg |
| Technical max. mass: | 2700 kg |
| Load bearing capacity: | 761 kg |
| Weight of road train: | 4100 kg |
| Max braked trailer weight: | 1400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3275 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
TOYOTA APPROVED GARANTII 2-AASTAT
Toyota Approved 24-kuuline garantii, 24-kuuline maanteeabi, 44 punkti tehniline kontrollAvariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 489 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.