BMW 320
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 12.2010 · Somija | ||||||
| Mileage | 375 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 105 kW N47D20C | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBAUT31030A884225 | ||||||
| Reg. nr. | 833FVM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 105 kW |
| City fuel cons.: | 5.4 l/100 km |
| Highway: | 4 l/100 km |
| Average: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 120 g/km |
| Maximum speed: | 210 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4527 mm |
| Width: | 1817 mm |
| Height: | 1418 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1565 kg |
| Technical max. mass: | 2030 kg |
| Load bearing capacity: | 465 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 745 kg |
| Wheelbase: | 2760 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
M-pakett LCI
Aktiivseid veateateid ei ole. Tehniliselt korras ja visuaalselt kena. Kere korras. Tagasild koos puksidega alles vahetatud ning tehtud sillastend.Lisad töötavad. Hooldusraamat lõpuni täidetud ca 300t km. Peale seda on arved. Eestis peamiselt hooldatud Forssis arved olemas. Viimane hooldus 6000km tagasi. Lisainvesteeringuid hetkel ei vaja.
6-käiguline manuaal, linn-maantee keskmine küttekulu 5.4/100km, kindlasti saab veel ökonoomsemalt soovi korral. Ruumikas ja boonuseks et täiesti terve.
Esituledesse paigaldatud xenoni asemel kvaliteetsed ledid, samuti parktuledes, udutuledes, numbrituledes jne - tuled näitavad väga hästi ning pimedas mõnus kulgeda.
Rool asendatud F stiilis sportrooliga uus-kulumist ei ole. M-paketi stanged hiljuti värvitud, panin ka uued udutuled. Multimeedia asendatud androidiga, saab kasutada waze, youtube, spotify, ühendada kõnede ja muusika jaoks telefoniga jms.
Veljed M3 stiilis 18 tolli. Flantsid ees ja taga koos uute poltidega.
Tagaluugile ja esimesele stangele pandud uued lisad.
Võib pakkuda vahetuseks soodsamat või nokitsemist-remonti vajavatsõidukit.
Asukoht: Tallinn
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 60 €
Registration fee: 243 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.