Volkswagen Passat
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2015 · Vācija | ||||||
| Mileage | 312 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 110 kW CRLB | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZGE045156 | ||||||
| Reg. nr. | 974TNS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļi ar masāžas funkciju: priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole
- Virsraksts: spilgts
- Ādas apdare: balts
- Pusādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 5.5 l/100 km |
| Highway: | 4.3 l/100 km |
| Average: | 4.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 119 g/km |
| Maximum speed: | 216 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4767 mm |
| Width: | 1832 mm |
| Height: | 1462 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1541 kg |
| Technical max. mass: | 2130 kg |
| Load bearing capacity: | 589 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2786 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
VW Passat
Müüa heas tehnilises ja visuaalses seisukorras Passat, mis on igapäevases kasutuses ning läbisõit on seetõttu ajas muutuv (hetkel ca 312 000 km).Hiljuti tehtud hooldused ja remont:
• Äsja tehtud õlivahetus (veebruar 2026)
• Generaator remonditud (märts 2026)
• Eelmise aasta sügisel vahetatud generaatori rihm ja veepump
• Sügisel vahetatud esiklaas, millele peale paigaldust pandud peale keraamiline kaitsevaha (kestvus ca 2 aastat) – vihmase ilmaga sõitmine on tänu sellele palju mugavam ja kojamehi kasutada ei ole vaja (maanteel).
Salong:
• Valge poolnahksisu, keskel Alcantara
• Eelmisel aastal tehtud salongi keemiline pesu
• Juhiiste pool-elektriline (elektriline seljatugi)
• Juhiistmel ka massaažifunktsioon
• 2026 märts tehtud nahahooldus
Kere:
• Roostealged tagatiibadel
• 2025 aastal teostatud põhjalik poleerimine
• Ledbar ees mis teeb sõidu väga mugavaks
• Muidu auto väga viisakas ja korraliku välimusega
Auto on tehniliselt heas korras ja valmis igapäevaseks kasutamiseks. All on väga korralik 18 tolli lamellrehv. Autol 2 võtit!
Huviline kirjutab, auto asub Tartus. Sõiduki müügiga kiiret ei ole ning hind ei ole tingitav. Registreerimistasu on hinna sees.
Motor vehicle tax
Annual tax: 118 €
Registration fee: 395 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Passat
2015, 308 000 km
8000 €
94 €/month
Volkswagen Passat
2016, 106 978 km
9999 €
113 €/month
Volkswagen Passat
2016, 233 776 km
10 699 €
126 €/month
Volkswagen Passat
2015, 389 km
7000 €
79 €/month
Volkswagen Passat Variant
2016, 191 423 km
10 490 €
124 €/month
Volkswagen CC
2016, 167 901 km
10 990 €
130 €/month