Jeep Grand Cherokee
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2015 · Vācija | ||||||
| Mileage | 162 000 km | ||||||
| Komplektācija | SRT | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 6.4, 344 kW J | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | 1C4RJFDJ0FC764609 | ||||||
| Reg. nr. | 064SRT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Bremzes: ar dzesēšanu
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Panorāmas jumts: atverams, ar elektriskajām žalūzijām
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Lūka: stikls, elektrisks
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: elektrisks
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Ventilējami sēdekļi: priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Komforta sēdekļi: priekšpuse, aiz
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
- Sporta pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Centrālā konsole
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: brūns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Automašīnas dators
- Stereo
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs: kaste
- Bluetooth
- Elektriskā antena
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Sporta piekare
- Sporta izpūtējs
- Brauciena skaitītājs
- Tagaklaasi puhasti
- Tagaklaasi soojendus
- Välistemperatuuri näidik
- 6.4L V8 HEMI bensiinimootor, 344 kW
- Nelikvedu (4WD)
- Sport- ja Track-režiimid
- Launch Control
- Adaptiivne püsikiiruse hoidja (ACC)
- Pimenurga jälgimissüsteem (Blind Spot Monitoring)
- Ristuva liikluse hoiatus (Rear Cross Traffic Alert)
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Kokkupõrke ennetussüsteem (Forward Collision Warning + automaatne pidurdamine)
- Parkimisandurid ees ja taga
- Tagurduskaamera
- Keyless Entry & Start võtmevaba sisenemine ja käivitamine
- Elektriline pagasiluuk
- Panoraamkatus
- Bi-Xenon / LED esituled automaatsete kaugtuledega
- Sportlik väljalaskesüsteem
- Nahksisu
- Elektriliselt reguleeritavad mäludega istmed
- Istmesoojendused ees ja taga
- Istmete ventilatsioon ees
- Soojendusega rool
- Kahetsooniline kliimaseade
- Navigatsiooniseade
- Premium helisüsteem Harman Kardon
- Bluetooth
- USB
- Multifunktsionaalne rool
- Valuveljed R22
- Must lagi
- Tehtud hooldus
- Registreerimistasu tasutud
- Jeep Grand Cherokee SRT 2015 – maksimaalne võimsus ja luksus ühes paketis
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 6.4 l |
| Cubic capacity: | 6417 cm³ |
| Power: | 344 kW |
| City fuel cons.: | 20.3 l/100 km |
| Highway: | 9.6 l/100 km |
| Average: | 13.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 315 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 4.8 s |
| Maximum speed: | 257 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4846 mm |
| Width: | 1954 mm |
| Height: | 1749 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2498 kg |
| Technical max. mass: | 2949 kg |
| Load bearing capacity: | 451 kg |
| Max braked trailer weight: | 2949 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2914 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
- 2 võtit- Läbisõidu garantii
- Tehtud hooldus!
- Registreerimistasu tasutud!
- Registreerimisnumber 064SRT sisaldub hinnas!
Autole teostatud tehniline kontroll, hooldus ning müügieelne ettevalmistus.
CarSwap OÜ pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Для обмена или в качестве первоначального взноса также подходит Ваш автомобиль.
REGISTRIMAKS ON HINNA SEES!
EST +372 56350259
RUS +372 58828876
https://carswap.ee/et
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 689 €
Registration fee: 2394 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Audi S7
2014, 195 000 km
27 000 €
Mercedes-Benz E 400
2017, 153 900 km
27 900 €
308 €/month
Mercedes-Benz CLA 45 AMG Shooting Brake
2017, 86 245 km
28 700 €
324 €/month
Volvo XC90
144 000 km
28 880 €
330 €/month
Audi S5
2017, 160 000 km
29 900 €
349 €/month
Volvo V90 Cross Country
2017, 167 600 km
29 990 €
354 €/month