Volkswagen Golf
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2005 · Somija | ||||||
| Mileage | Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | GTI 2.0 TFSI 147 kw | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 147 kW AXX | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ1KZ5W212741 | ||||||
| Reg. nr. | 500NPS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Seller: Stiven
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Avārijas bremzēšanas signāli
- Vilces kontrole
- Bremzes: krāsotas bremžu suporti
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse, pa vidu
- 220 V kontaktligzda: priekšpuse, bagāžniekā
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Lūka: elektrisks
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs
- Integrēta vārtu vadība
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi: priekšpuse, aiz
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm, ar dzesēšanu
- Aizmugurējais roku balsts: regulējams
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Borta kamera
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
- Sporta pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole: ādas pārklājums
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: melns
- Tekstila apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Apple CarPlay: bezvadu
- Android Auto: bezvadu
- Brīvroku sistēma
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1984 cm³ |
| Power: | 147 kW |
| City fuel cons.: | 10.7 l/100 km |
| Highway: | 6.2 l/100 km |
| Average: | 7.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 192 g/km |
| Maximum speed: | 233 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4216 mm |
| Width: | 1759 mm |
| Height: | 1505 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1458 kg |
| Technical max. mass: | 1920 kg |
| Load bearing capacity: | 462 kg |
| Max braked trailer weight: | 1400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 710 kg |
| Wheelbase: | 2574 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 352 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.