BMW X4
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 07.2019 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 143 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 135 kW B48B20A | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WBAUJ1105KLG40788 | ||||||
| Reg. nr. | 879DCH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma: ar tilpuma sensoru
Komforts
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana: par lietotni
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Informācijas attēlošana uz vējstikla
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Ventilējami sēdekļi: priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums: izvēles krāsa
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
- Sporta pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: melns
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- CD atskaņotājs
- Balss vadība
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors: automātiska
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1998 cm³ |
| Power: | 135 kW |
| City fuel cons.: | 8.7 l/100 km |
| Highway: | 6.4 l/100 km |
| Average: | 7.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 213 g/km |
| Maximum speed: | 215 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4752 mm |
| Width: | 1918 mm |
| Height: | 1621 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1795 kg |
| Technical max. mass: | 2400 kg |
| Load bearing capacity: | 605 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2864 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
M-pakett
Üle keskmise varustusega auto - M-pakett, Adaptiivsed Led-tuled, roolisoojendus, elektrilised soojenduse ja jahutusega comfort istmed, head-up display, Hi-Fi heli.Eestist uuena ostetud auto, esinduses hooldatud. Ühe pere auto, omanikuvahetused olnud perekonna sisesed. Üks kindlustuskahju juhtum - tagurdati esistange otsa, vigastused olid pigem kosmeetilised, pildid olemas
Motor vehicle tax
Annual tax: 458 €
Registration fee: 1773 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mercedes-Benz E 400
2017, 153 900 km
27 900 €
308 €/month
Kia Stinger
2018, 99 000 km
27 900 €
299 €/month
Volkswagen Tiguan
2018, 110 000 km
28 000 €
316 €/month
Volkswagen Passat
2020, 89 500 km
28 500 €
321 €/month
Mercedes-Benz CLA 45 AMG Shooting Brake
2017, 86 245 km
28 700 €
324 €/month
Volvo XC90
144 000 km
28 880 €
330 €/month