Volkswagen Passat
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2012 · Vācija | ||||||
| Komplektācija | Exclusive Limited Edition | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 125 kW CFGB | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZCE163176 | ||||||
| Reg. nr. | 810BXN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Seller: Sander
Tallinn, Igaunija
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Ārējie spoguļi
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Start-stop sistēma
- Lietus sensors
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Ādas apdare: brūns
Multimēdija
- Ekrāns
- Automašīnas dators
- Stereo
- Bluetooth
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors: automātiska
Riepas un diski
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- 12v pistikupesad
- Jahutusega kindalaegas
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Aknapesupihustite sulatus
- Kaubakinnituse konksud
- Tagaklaasi puhasti
- Reisiarvesti
- 2 Võtit
- Side Assist
- Front Assist
- Lane Assist
- Bluemotion technology
- Distronic
- Comfort Access
- Exclusive Edition
- Must Lagi
- Solar
- ISOFIX istmed
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 125 kW |
| City fuel cons.: | 6.3 l/100 km |
| Highway: | 4.6 l/100 km |
| Average: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 139 g/km |
| Maximum speed: | 223 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4769 mm |
| Width: | 1820 mm |
| Height: | 1455 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1591 kg |
| Technical max. mass: | 2130 kg |
| Load bearing capacity: | 539 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2711 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 106 €
Registration fee: 391 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.