BMW 320
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2017 · Itālija | ||||||
| Mileage | 160 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | XDrive Advantage | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 140 kW B47D20A | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WBA8J11090K851672 | ||||||
| Reg. nr. | 996FVM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Servo durvju aizvērējs
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Centrālā konsole
- Virsraksts: spilgts
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Stereo
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| City fuel cons.: | 5.6 l/100 km |
| Highway: | 4.2 l/100 km |
| Average: | 4.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 124 g/km |
| Maximum speed: | 222 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4633 mm |
| Width: | 1811 mm |
| Height: | 1434 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1680 kg |
| Technical max. mass: | 2180 kg |
| Load bearing capacity: | 500 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2810 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Hästi hoitud neljaveoline auto
Tehtud kõik korralised hooldused.
Motor vehicle tax
Annual tax: 165 €
Registration fee: 546 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.