Peugeot 2008
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2017 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 83 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.2, 60 kW HM01 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF3CUHMZ6HY113400 | ||||||
| Reg. nr. | 987JKV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 29.02.2028 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma: ar tilpuma sensoru
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Gaisa kondicionēšana
- Atpakaļskata spogulis
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Prožektori
- Jumta reliņi
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns
- Stereo
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Virzienrādītāji
- Lukturu korektors
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.2 l |
| Cubic capacity: | 1199 cm³ |
| Power: | 60 kW |
| City fuel cons.: | 6 l/100 km |
| Highway: | 4.3 l/100 km |
| Average: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 114 g/km |
| Maximum speed: | 168 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4159 mm |
| Width: | 1739 mm |
| Height: | 1570 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1236 kg |
| Technical max. mass: | 1590 kg |
| Load bearing capacity: | 354 kg |
| Max braked trailer weight: | 1100 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 560 kg |
| Wheelbase: | 2537 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Väga hästi hoitud ja hooldatu.d.
Auto reg. number 071BVB mis fotodel on läks minu teisele autole.
Motor vehicle tax
Annual tax: 92 €
Registration fee: 396 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.