Volkswagen Golf
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2016 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 195 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 81 kW CXX | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZAUZGP512124 | ||||||
| Reg. nr. | 008BRM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzes
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi: oriģināls
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Bluetooth
Lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
- Kravas nostiprināšanas āķi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 81 kW |
| City fuel cons.: | 4.5 l/100 km |
| Highway: | 3.7 l/100 km |
| Average: | 4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 104 g/km |
| Maximum speed: | 196 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4562 mm |
| Width: | 1799 mm |
| Height: | 1446 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1476 kg |
| Technical max. mass: | 1940 kg |
| Load bearing capacity: | 464 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 700 kg |
| Wheelbase: | 2620 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Hästi hoitud Volkswagen Golf
Motor vehicle tax
Annual tax: 66 €
Registration fee: 325 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.