BMW 425 Gran Coupé
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2017 · Vācija | ||||||
| Mileage | 141 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 165 kW B47D20B | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBA4F31090G190160 | ||||||
| Reg. nr. | 703MRX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- USB
- Lūka: stikls, elektrisks
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Informācijas attēlošana uz vējstikla
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: ādas pārklājums, sporta stūre
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos
- Start-stop sistēma
- Lietus sensors
- Borta kamera
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi
- Virsraksts: tumšs
Multimēdija
- Ekrāns
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 165 kW |
| City fuel cons.: | 5.7 l/100 km |
| Highway: | 4.3 l/100 km |
| Average: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 127 g/km |
| Maximum speed: | 247 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4638 mm |
| Width: | 1825 mm |
| Height: | 1389 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1635 kg |
| Technical max. mass: | 2120 kg |
| Load bearing capacity: | 485 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2810 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eestis alates 2018, üks omanik, Kõik hooldused korraliselt United Motorsis.Registreerimistasu hinna sees.
Motor vehicle tax
Annual tax: 157 €
Registration fee: 479 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
BMW 530
2017, 192 600 km
18 999 €
224 €/month
BMW 520
2019, 170 000 km
19 000 €
224 €/month
BMW 525
2017, 210 000 km
19 000 €
224 €/month
Mercedes-Benz C 200
2019, 152 000 km
19 001 €
224 €/month
Mercedes-Benz CLS 350 Shooting Brake
2015, 180 000 km
19 500 €
217 €/month
BMW 320
2018, 131 000 km
20 900 €
238 €/month