Honda Gold Wing
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.1993 · Nīderlande | ||||||
| Body type | Classical motorcycle, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.2, 70 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | 1HFSC1413HA308073 | ||||||
| Reg. nr. | 51UR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.2 l |
| Cubic capacity: | 1181 cm³ |
| Power: | 70 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Classical motorcycle |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Length: | 2600 mm |
| Width: | 1070 mm |
| Height: | 1450 mm |
| Vehicle category: | L3e |
| Transportlīdzekļa tips: | Mototechnics |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 356 kg |
| Technical max. mass: | 549 kg |
| Load bearing capacity: | 193 kg |
| Wheelbase: | 1650 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Exchange optionVehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.