Škoda Enyaq IV 60
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2022 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 65 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Elektra | ||||||
| Dzinējs | 70 kW EBJ | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 08.2028 | ||||||
| VIN | TMBJB7NY2NF056161 | ||||||
| Reg. nr. | 408HJJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Seller: Mark
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības jostas atgādinājums
- Bērnu slēdzene
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Signalizācijas sistēma
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Attālā palaišana: par lietotni
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): salons
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Gaisa kondicionēšana
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: 360
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Borta kamera
- Centrālā atslēga
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Krūzīšu turētāji
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Apple CarPlay: bezvadu
- Android Auto: bezvadu
- Wi-Fi
- Brīvroku sistēma
- Balss vadība
- Bluetooth
Lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Uzlādes kabelis
- Iebūvēts lādētājs: 11 kw
- Siltumsūknis
- soojuspump ja veokonks
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Elektra |
| Power: | 70 kW |
| Maximum speed: | 160 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4698 mm |
| Width: | 1879 mm |
| Height: | 1614 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2024 kg |
| Technical max. mass: | 2500 kg |
| Load bearing capacity: | 476 kg |
| Max braked trailer weight: | 1000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2770 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
veokonks ja soojuspumpExchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 90 €
Registration fee: 280 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.