Lexus UX 300
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2022 · Zviedrija | ||||||
| Mileage | 53 100 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Hatchback, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Elektra | ||||||
| Dzinējs | 57 kW 4KM | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | JTHAABBH902009993 | ||||||
| Reg. nr. | 496LVL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Seller: Margus
Tallinn, Igaunija
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Motora pārsegs ar gājēju drošības funkciju
Komforts
- USB
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Attālā palaišana
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): lietotnes vadība
- Gaisa kondicionēšana
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Regulējama stūres kolonna: elektrisks
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Virsraksts: tumšs
- Velūra apdare
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
Cits
- Bagāžas tīkls bagāžniekā
- Uzlādes kabelis
- Iebūvēts lādētājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Elektra |
| Power: | 57 kW |
| Electric driving range: | 260 km |
| Electricity consumption: | 19 kWh/100 km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 7.4 s |
| Maximum speed: | 160 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4495 mm |
| Width: | 1840 mm |
| Height: | 1545 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1871 kg |
| Technical max. mass: | 2245 kg |
| Load bearing capacity: | 374 kg |
| Wheelbase: | 2640 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Müüa särtsakas ja kvaliteetne auto
- Auto on hooldatud Lexus esinduses- LEXUS RELAX GARANTII
- Auto ei ole osalenud avariis
- Aku garantii 10 aastat kuni mai 2032, 1 000 000 km
- Hinna üle saab kaubelda auto kõrval
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 150 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.