Audi A5
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2010 · Itālija | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 4 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 176 kW CCWA | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WAUZZZ8T7AA064562 | ||||||
| Reg. nr. | 618BNC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Atpakaļskata spogulis
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts
Multimēdija
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Stereo: aux ieeja
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
Riepas un diski
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 176 kW |
| City fuel cons.: | 8.3 l/100 km |
| Highway: | 5.7 l/100 km |
| Average: | 6.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 174 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 4 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4711 mm |
| Width: | 1854 mm |
| Height: | 1381 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1795 kg |
| Technical max. mass: | 2250 kg |
| Load bearing capacity: | 455 kg |
| Max braked trailer weight: | 1900 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2817 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Exchange optionMotor vehicle tax
Annual tax: 92 €
Registration fee: 460 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.