BMW X3
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2005 · Vācija | ||||||
| Body type | 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 150 kW 306D2 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WBAPB51010WC98401 | ||||||
| Reg. nr. | 045BYT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Vilces kontrole
- Signalizācijas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Kruīza kontrole
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: pelēks
Multimēdija
- Stereo: oriģināls
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Miglas lukturi
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Aizmugurējais spoileris
- Bagāžas pārsegs
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2993 cm³ |
| Power: | 150 kW |
| City fuel cons.: | 11.1 l/100 km |
| Highway: | 6.9 l/100 km |
| Average: | 8.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 224 g/km |
| Maximum speed: | 218 km/h |
| Emission standard: | Euro 3 |
Body and seats
| Krāsa: | Sudrabains |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4565 mm |
| Width: | 1853 mm |
| Height: | 1674 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1925 kg |
| Technical max. mass: | 2350 kg |
| Load bearing capacity: | 425 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2795 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Tehtud tööd: kojamehe hoovastik, tagumised ABS andurid ja vööd, salongimootor, jahutusradikas, eelsüüteküünlad koos releega, sidur koos hoorattaga, rihmaratas(corteco), pidurite jooks, tagumised amordid/vedrud, kõik õlid(mootor, esidiffer, vahekast(lisaks vahekasti kett vahetatud), käigukast ja tagasild, uus aku jne. Paigaldatud DEFA mootori/salongi eelsoojendi.Vahetuseks sobib diisel automaat mb w211, bmw e61/e60, e91
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 483 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.