Kia Sorento
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2006 · Vācija | ||||||
| Mileage | 330 000 km | ||||||
| Body type | Urban SUV, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.5, 103 kW D4CB | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | KNEJC521565601522 | ||||||
| Reg. nr. | 428TLR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Avārijas bremzēšanas signāli
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Motora pārsegs ar gājēju drošības funkciju
Komforts
- USB
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Diferenciālis: slēdzene pa vidu
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Android Auto: bezvadu
- Bluetooth
Lukturi
- Miglas lukturi
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Cits
- Piekabes āķis
- Brauciena skaitītājs
- Iebūvēts lādētājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.5 l |
| Cubic capacity: | 2497 cm³ |
| Power: | 103 kW |
| City fuel cons.: | 7.3 l/100 km |
| Highway: | 5.4 l/100 km |
| Average: | 6.1 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 80 l |
| CO₂ emission: | 204 g/km |
| Maximum speed: | 170 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Urban SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4625 mm |
| Width: | 1884 mm |
| Height: | 1724 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2056 kg |
| Technical max. mass: | 2600 kg |
| Load bearing capacity: | 544 kg |
| Max braked trailer weight: | 2800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2710 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Kia Sorento 2006 4x4 Manuaal Diisel
Kia Sorento 2006 4x4 Manuaal DiiselMüüa töökindel ja vastupidav maastur.
Läbisõit: 338 000 km
2.5 CRDi diisel
Regtasu makstud
ÜV 01.27
Android makk (Bluetooth, muusika, navigeerimine)
Elektrilised aknad
Kassa 4 suverehvid
Motor vehicle tax
Annual tax: 120 €
Registration fee: 507 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen