Scania R TANK 20000 l
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2012 | ||||||
| Mileage | 668 461 km | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 480 kW DC13.07 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| VIN | XLER6X20005296192 | ||||||
Aprīkojums
- PTO: jah
- Diferentsiaalilukk: jah
- Soojendusega istmed: jah
- Soojendusega peeglid: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Raadio: jah
- AC automaatne: jah
- Pardakompuuter: jah
- Seisusoojendus: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Kesklukk: jah
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Power: | 480 kW |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Transportlīdzekļa tips: | Truck |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 11170 kg |
| Technical max. mass: | 28240 kg |
| Wheelbase: | 4100 mm |
| Number of axles: | 3 |
| Wheel formula: | 6x2*4 |
Video
Papildu informācija
Veoautod → TsisternautoMudeli aasta: 2012
Juhi asukoht: Vasak
Kabiini tüüp: Magamiskabiin
Paagi maht: 20000 l
Vedrustuse tüüp: Õhk
Pidurid: Ketas
Vedav: jah
Tõstetav sild: jah
Roolimine: jah
Transpordi pikkus: 8400 mm
Transpordi laius: 2500 mm
Brand: SCANIA
Model: R 480
Structure: tank ( capacity 20000 l )
Year: 09.2012
Mileage: 668463 km
VIN: XLER6X20005296192
Wheel formula: 6x2*4
WB: 4100 mm
Engine: DC13.07 353 Kw / 480 Hp / Euro 5
Gearbox: Opticruise ( GRS905 )
Suspension: air / air
Brakes: disc
Dimensions: L/W: 8400 mm / 2500 mm
Masses: full/empty: 28240 kg / 11170 kg
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point