Škoda Kamiq Elegance
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2022 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 75 500 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.0, 81 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 24.11.2027a/100 000km | ||||||
| VIN | TMBGR7NW6P3023186 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās sensori: aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri, sporta stūre
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Soojendusega esiklaas
- SunSet: tumedaks toonitud (35%) aknad alates B-piilarist
- Full-LED tagatuled: LED-tehnoloogiaga tagatuled, pidurituled, dünaamilised suunatuled, tagurdustuled
- Full-LED esilaternad
- Wireless SmartLink Apple CarPlay-le: nutitelefon ühendub autoraadioga WiFi Hotspoti kaudu
- 17" valuveljed BRAGA, rehvid 205/55 R17
- Adaptiivne kiirushoidik
- 3-kodaraga soojendusega sportlik nahkrool raadio ja telefoni juhtimisega
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.0 l |
| Cubic capacity: | 999 cm³ |
| Power: | 81 kW |
| CO₂ emission: | 133 g/km |
| Maximum speed: | 197 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4241 mm |
| Width: | 1793 mm |
| Height: | 1547 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1312 kg |
| Technical max. mass: | 1770 kg |
| Load bearing capacity: | 458 kg |
| Weight of road train: | 2970 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 630 kg |
| Wheelbase: | 2639 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Matrix LED, Rooli ja klaasisoe, ACC
NR.17Ostetud ja hooldatud Rohe Autos
1 Omanik
Hea varustuse ja garantiiga Kamiq!
Registreerimise tasu hinnas!
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Motor vehicle tax
Annual tax: 98 €
Registration fee: 634 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Škoda Kamiq
2023, 57 437 km
17 900 €
192 €/month
Renault Kadjar
2021, 59 758 km
15 990 €
171 €/month
Škoda Scala
2023, 49 123 km
15 990 €
171 €/month
Citroën Berlingo
2020, 68 000 km
15 990 €
171 €/month
Renault Megane
2021, 45 329 km
15 990 €
183 €/month
Citroën C4
2023, 73 500 km
15 990 €
171 €/month