Toyota Corolla TS Active Plus
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 52 215 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.2, 85 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | jah | ||||||
| VIN | SB1ZA3BEX0E020486 | ||||||
| Reg. nr. | 167KGR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2027 | ||||||
Inspected vehicle
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Stereo: oriģināls, usb ports
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Vasaras riepas
Cits
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.2 l |
| Cubic capacity: | 1197 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| City fuel cons.: | 6.1 l/100 km |
| Highway: | 4.8 l/100 km |
| Average: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 155 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4650 mm |
| Width: | 1790 mm |
| Height: | 1460 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1479 kg |
| Technical max. mass: | 1870 kg |
| Load bearing capacity: | 391 kg |
| Weight of road train: | 3170 kg |
| Max braked trailer weight: | 1300 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 450 kg |
| Wheelbase: | 2700 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Saabuv sõiduk!
Saabuv sõiduk!Toyota Approved 24-kuuline garantii, 24-kuuline maanteeabi, 44 punkti tehniline kontroll
Registreerimistasu sisaldub sõiduki hinnas.
Motor vehicle tax
Annual tax: 167 €
Registration fee: 746 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Toyota Corolla
2021, 196 006 km
12 899 €
144 €/month
Toyota Corolla
2020, 166 943 km
13 890 €
155 €/month
Toyota Corolla
2019, 52 388 km
13 900 €
158 €/month
Toyota Corolla
2021, 133 641 km
15 450 €
177 €/month
Toyota Corolla
2021, 139 716 km
15 450 €
177 €/month
Toyota Corolla
2020
15 500 €
182 €/month