Peugeot Partner
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2019 | ||||||
| Mileage | 152 000 km | ||||||
| Body type | 4 durvis, 3 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 96 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VR3EFYHZRJJ882797 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 18.01.2027 | ||||||
Aprīkojums
- Hooldusajalugu
- Käibemaksu mahaarvatav
- 2x võtmed
- Hooldusraamat
- Täielik hooldusraamat
- Kaks komplekti rehve
- Tagumised paarisuksed
- Seinte ja põranda vineerimine
- Parkimisandurid ees ja taga
- Parkimisandur taga
- ESP sõidustabiilsuse süsteem
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Tagaluugi aknad, pesur ja pühkija ning küte
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Ilari Jokirinne tel. 0405133787
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1499 cm³ |
| Power: | 96 kW |
| Average: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 158 g/km |
| Maximum speed: | 183 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Sēdvietas: | 3 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4753 mm |
| Width: | 1848 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1505 kg |
| Technical max. mass: | 2370 kg |
| Max braked trailer weight: | 1000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
Papildu informācija
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysSeller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Renault Scenic
2018, 131 741 km
11 900 €
137 €/month
Nissan X-Trail
2018, 117 636 km
11 900 €
137 €/month
Renault Grand Scenic
2017, 165 733 km
11 990 €
142 €/month
Renault Espace
2017, 132 000 km
12 000 €
137 €/month
Opel Insignia
2018, 154 000 km
12 000 €
142 €/month
Peugeot Rifter
2019, 209 999 km
12 200 €
144 €/month