BMW 330 E M-Sportpakett Shadowline
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2020 · Beļģija | ||||||
| Mileage | 160 000 km | ||||||
| Body type | Touring, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 135 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBA6N310X0FK26133 | ||||||
| Reg. nr. | 296HWV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Aprīkojums
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Automaatse parkimise funktsioon
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Info kuvamine esiklaasile
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Pakiruumi avamine elektriliselt
- Tagaklaasi soojendus
Tuled
- Udutuled
- Tulede korrektor
- LED
- Esitulede pesurid
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduskomplekt
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
Audio, video, kommunikatsioon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Reisiarvesti
- Pagasikate
- Katusereelingud
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi puhasti
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- laser
- Harman/Kardon stereo (MP3, USB pesaga)
- Apple CarPlay
- Android Auto
- BMW Live Cockpit Professional ekraan (ees)
- BMW Gesture Control käed vabad süsteem
- M Aluminium Tetragon iluliistud salongis
- tume laepolster
- digitaalne näidikutepaneel
- telefoni juhtmevaba laadimine
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1998 cm³ |
| Power: | 135 kW |
| CO₂ emission: | 33 g/km |
| Maximum speed: | 230 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Touring |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4709 mm |
| Width: | 1827 mm |
| Height: | 1442 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1959 kg |
| Technical max. mass: | 2355 kg |
| Load bearing capacity: | 396 kg |
| Weight of road train: | 3855 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2851 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2026Toodud riigist: Belgia
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Hästi hoitud ja väga mõistliku varustusega 330e Touring.
Autol on M Sport pakett koos M aerodünaamika, Shadowline välisdetailide, M rooli, sportistmete ja M velgedega. Lisaks M Sport pidurid (2NH), mis on suuremate ketaste ja võimsamate supportidega võrreldes tavapiduritega. Salong on tänu akustilistele comfort-klaasidele vaikne, samas piisavalt sportlik tänu M paketile ja sportkastile. Hübriidina sobib hästi igapäevaseks kasutamiseks, kuid vajadusel liigub ka väga hästi edasi tänu XtraBoost funktsioonile.
Olulisem varustus:
* Laser tuled
* Head-Up Display
* Parking Assistant Plus
* 360 kaamera
* sport automaatkäigukast (Steptronic Sport)
* elektrilised mäludega sportistmed
* istmesoojendused
* Harman/Kardon helisüsteem
* akustilised comfort-klaasid
* Shadowline paketid
* toonitud tagaklaasid
Registreermistasu on tasutud!
Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest.
FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Motor vehicle tax
Annual tax: 107 €
Registration fee: 409 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.