McLaren GT Premium Pack Twin-Turbo
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2023 | ||||||
| Mileage | 5 900 km | ||||||
| Body type | Coupe, 3 durvis, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 4.0, 456 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | SBM22GCB8PW003042 | ||||||
| Reg. nr. | 199VJJ | ||||||
Aprīkojums
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Nahkkattega rool
- Elektrilised akende tõstukid
- Püsikiiruse hoidja
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Reguleeritav vedrustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Turvakardinad
- Signalisatsioon
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Veojõukontroll
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Reisiarvesti
- Välistemperatuuri näidik
- tume laepolster
- õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta käivitus
- McLaren's Proactive Damping Control
- Laiendatud Nappa nahk
- Nose-Lift
- Panoraamkatus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 4.0 l |
| Cubic capacity: | 4000 cm³ |
| Power: | 456 kW |
| Maximum speed: | 326 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Body type: | Coupe |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Durvis: | 3 gab |
| Length: | 4683 mm |
| Width: | 1925 mm |
| Height: | 1213 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1638 kg |
| Technical max. mass: | 1796 kg |
| Load bearing capacity: | 158 kg |
| Wheelbase: | 2675 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Äsja teostatud Riia Mclareni esinduses värske hooldus. Sõiduk on uueväärses seisukorras.
Kiirendus 0-100km/h 3,2sek.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Komisjonimüük
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.