SEAT Tarraco Xcellence
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 12.2019 · Zviedrija | ||||||
| Mileage | 164 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 140 kW DFHA | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | VSSZZZKNZLW009674 | ||||||
| Reg. nr. | 532GLG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Brīdinājums par šķērsvirziena satiksmi
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- Atdzesēta cimdu kaste
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: 360
- Digitālais instrumentu panelis
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga
- Papildu salona apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Ādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Balss vadība
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| City fuel cons.: | 6.4 l/100 km |
| Highway: | 5.2 l/100 km |
| Average: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 194 g/km |
| Maximum speed: | 210 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4735 mm |
| Width: | 1839 mm |
| Height: | 1665 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1921 kg |
| Technical max. mass: | 2550 kg |
| Load bearing capacity: | 629 kg |
| Max braked trailer weight: | 2400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2787 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Nutikas hiiglane täisvarustuses!
Eestis arvel.Registreerimistasu on tasutud.
Nutikas hiiglane täisvarustuses!
Ruumikus ja elustiil.
Tarraco on seest suurem, kui väljast paistab. See on ideaalne auto suurtele peredele või sõpradega seiklemiseks. Tarraco siseruum on üllatavalt avar – pakkudes rohkem reaalset jalaruumi ja suuremat pagasiruumi (760L). Kui istmed on alla klapitud, kasvab pagasiruum mahuni 1920 liitrit. Tänu täielikult tasaseks klapitavatele istmetele on see ka super valik autos ööbimiseks roadtripil.
Mugavus, mis muudab elu lihtsaks:Käed-vabad pagasnik: Ava luuk puldiga juba poest väljudes või kasuta mugavat jalaviibutuse andurit, kui käed on kotte täis.
Puldiga Webasto: Unusta jää kraapimine – astu talvel alati sooja autosse.
Peidetud veokonks: Nupuvajutusega väljuv kärukonks on olemas just siis, kui seda vajad, rikkumata muul ajal auto disaini.
Full LED ere päevavalguse efekt, laiem valgusvihk ja parem turvalisus.
Auto on saanud regulaarset korrapärast hooldust.
Veebruar 2026 teostati : DSG-käigukasti ja neliveo (Haldex) õlid/filtrid, mootorihooldus ning kõik filtrid. Uuendatud: Paigaldatud uus aku. Ajalugu: Korrektselt täidetud digitaalne hooldusraamat .
Avariivaba.
Selle Tarracoga on kõik suured ja väikesed mured juba lahendatud – istu sisse ja naudi sõitu!
Motor vehicle tax
Annual tax: 447 €
Registration fee: 1551 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.