Subaru Forester
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2016 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 200 200 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 110 kW FB20 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | JF1SJ5LC5GG283348 | ||||||
| Reg. nr. | 237BSH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB: 3 gab
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ar apkuri
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: three-way, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Prožektori
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts, tekstils
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Automašīnas tālrunis
- CD atskaņotājs
- Balss vadība
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Jumta rāmis
- Aizmugurējais spoileris
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 8.1 l/100 km |
| Highway: | 5.5 l/100 km |
| Average: | 6.5 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 60 l |
| CO₂ emission: | 150 g/km |
| Maximum speed: | 192 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4610 mm |
| Width: | 1795 mm |
| Height: | 1735 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1607 kg |
| Technical max. mass: | 2015 kg |
| Load bearing capacity: | 408 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2640 mm |
| Number of axles: | 2 |
| Wheel formula: | 4x4 |
Papildu informācija
Väga heas korras auto .
Hiljuti vahetatud pidurikettad ja - klotsid , Autospiritis ja Mariines hooldatud, hooldusraamat
Motor vehicle tax
Annual tax: 177 €
Registration fee: 641 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.