Renault Laguna Privilège
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2008 · Beļģija | ||||||
| Mileage | 380 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 96 kW M4R G7 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF1KT1J0639522676 | ||||||
| Reg. nr. | 594BLS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma
Komforts
- Panorāmas jumts: atverams, ar rullo žalūziju
- 12 V kontaktligzda
- Lūka: stikls, elektrisks
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Jumta reliņi: oriģināls
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts, tekstils
- Ādas apdare: bēšs
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Bagāžas pārsegs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 96 kW |
| City fuel cons.: | 7.8 l/100 km |
| Highway: | 5 l/100 km |
| Average: | 6 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 66 l |
| CO₂ emission: | 159 g/km |
| Maximum speed: | 196 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4803 mm |
| Width: | 1811 mm |
| Height: | 1445 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1558 kg |
| Technical max. mass: | 2033 kg |
| Load bearing capacity: | 475 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 650 kg |
| Wheelbase: | 2758 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Renault Laguna Estate Privilège
Müüa/vahetada universaalkerega 2008 Renault Laguna rikkaliku lisavarustusega (täisnahksisu, topeltpanoraamkatus, püsikiiruse hoidja, tagumised parkimisandurid, soojendusega peeglid, istmesoojendus, elektrilised istmed, sateliitnavigatsioon, vihmasensor, hands-free, keyless, elektriline käsipidur jne, lisaks konks). Mootoriks vastupidav 2.0dCi (peetakse üheks töökindlamaks oma klassis) koos 6-käigulise manuaalkastiga. Sõidab ilusti ning kõik töötab kenasti. Korralik hooldusajalugu ja kõik hooldused tehtud õigeaegselt. Läbisõit 380000 (ajas veidi muutuv). Kehtiv ülevaatus kuni juunikuuni ning saab ka järgmisest kenasti läbi. Kütusekulu keskmiselt 5-6l/100km. Üldiselt odav ülal pidada. Talverehvid ning suverehvid korralikud ja tulevad eri velgedel. Leidub vanusest tingitud kasutusjälgi kuid (läbiv) rooste puudub, jantida saaks ainult värvi seisukorra üle (ideaalis võiks poleerida ja paaris kohas on värv koorunud). Registreerimistasu maksab ostja.Oodatud on ka vahetuspakkumised (bensiinimootoriga), eelistatud oleks universaalkerega autod. Vajadusel omapoolne komp.
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 76 €
Registration fee: 330 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen