Audi A6 Limousine Sport 50 TDI quattro
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2019 · Vācija | ||||||
| Mileage | 139 028 km | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (dīzelis/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 210 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WAUZZZF20KN038907 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
Komforts
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori
- Digitālais instrumentu panelis
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri, sporta stūre
- Elektriski regulējami sēdekļi: 2
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: 4
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: 4
- Tonēti stikli
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Krūzīšu turētāji
- Ādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Elektriskā antena
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Vieglmetāla diski
Cits
- Rooliratas - sportrool käiguvahetusfunktsiooniga ja elektrilise soojendusega
- Istmed - elektrilise soojendusega esi- ja tagaistmed
- Laiendatud nahapakett - I, kunstnahkpolstriga kaetud osaliselt uste ja armatuuri ülaosa
- Seisuküte/ventilatsioon, võimaldab taimeri või kaugjuhtimispuldi kaudu käivitada autonoomse soojenduse või ventilatsiooni
- Komfortkliimaseade nelja-tsooniga, sh ventileeritav kindalaegas, õhutusavad B-piilaris, puutetundlik ekraan tagaosas ja päikese sensor
- Meedialiides "
- Audi Smartphone Interface"
- Assistentpakett "
- Tour"
- - adap. püsikiirushoidja, sõidurajalt kõrvalekaldumise süsteem autom pidurdamisega hädaolukorras, liiklusmärkide tuvastus
- Assistentpakett "
- City"
- - Audi side assist"
- , "
- Audi pre sense BASIC ja REAR"
- ja ristmikuassistent
- Assistentpakett "
- Parking"
- - Parkimisabi "
- Plus"
- ja "
- 360 kraadi"
- kaamerad
- "
- Comfort key"
- - võtmeta avamis- ja lukustamissüsteem, sh sensoriga kontrollitav mugavus-avamine pagasiruumi luugile
- Istmed-mäludega el. reguleeritavad eesmised individuaalsed kontuuristmed, el. reguleeritavad nimmetoed
- Esilaternad - "
- Matrix LED"
- tehnoloogiaga, sh kaugtulede valgusvihu reguleerimine, dünaamilised suunatuled tagalaternas ning esilaternate pesuseade
- Valgustuspakett I "
- Ambiente Lighting "
- - "
- Ambient"
- valgustus armatuurlauas ja ustes (ees ja taga), sisenemisvalgustus tagumistes ustes
- Klaasid alates B-piilarist tahapoole tumendatud ("
- Privacy Glass"
- )
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (dīzelis/elektrība) |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 210 kW |
| CO₂ emission: | 185 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4939 mm |
| Width: | 1886 mm |
| Height: | 1411 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2030 kg |
| Technical max. mass: | 2475 kg |
| Load bearing capacity: | 445 kg |
| Weight of road train: | 4475 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2933 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 396 €
Registration fee: 1199 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.