Audi A6 Limousine 50 TDI quattro
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 161 400 km | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (dīzelis/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 210 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WAUZZZF28MN054744 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
Komforts
- Pneimatiskā piekare
- Regulējama piekare
- Trokšņu slāpējošs stikls
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori
- Digitālais instrumentu panelis
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Elektriski regulējami sēdekļi: 2
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: 2
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: 4
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- Elektriskā antena
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Cits
- Adaptiivne õhkvedrustus
- Panoraam katuseluuk
- Comfort key võtmeta avamine ja lukustamine
- Must optikapakett
- Matrix LED esilaternad
- Adaptiivne distantsihoidev püsikiirusehoidja
- 4-tsooniline kliimaseade
- Seisuküte
- Bang &
- Olufsen helisüsteem
- Servosulgurid
- Smartphone interface
- Parkimisandurid ja tagurduskaamera
- S line välipakett
- S line sportpakett
- Ambient valgustuspakett
- Topelt mürasummutusega küljeklaasid
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (dīzelis/elektrība) |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 210 kW |
| CO₂ emission: | 187 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Bēšs |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4939 mm |
| Width: | 1886 mm |
| Height: | 1411 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2104 kg |
| Technical max. mass: | 2510 kg |
| Load bearing capacity: | 406 kg |
| Weight of road train: | 4510 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2932 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Tegu on komisjonimüügi autoga.Motor vehicle tax
Annual tax: 483 €
Registration fee: 1855 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.