Opel Muu mudel
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2019 · Francija | ||||||
| Body type | Van, 5 durvis, 3 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 92 kW R9M D4 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | W0VF7D601KV639018 | ||||||
| Reg. nr. | 204LYM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 92 kW |
| City fuel cons.: | 7 l/100 km |
| Highway: | 5.6 l/100 km |
| Average: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 159 g/km |
| Maximum speed: | 177 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Van |
| Sēdvietas: | 3 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 5399 mm |
| Width: | 1956 mm |
| Height: | 1953 mm |
| Vehicle category: | N1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1998 kg |
| Technical max. mass: | 3040 kg |
| Load bearing capacity: | 1042 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3498 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2026Toodud riigist: Prantsusmaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Väga heas korras kaubik – suured tööd tehtud, kohe tööle!
Esmane registreerimine: 08.04.2019
Kategooria: veoauto / kaubik
Värvus: valge
Mootor: 1.6 diisel (1598 cm3)
Võimsus: 92 kW
Käigukast: manuaal
Veoskeem: esivedu
Müüa korralik ja töökindel kaubik, mis on saanud hiljuti palju hoolt ja suuremad tööd on juba ära tehtud. Buss on olnud igapäevases kasutuses ning töötab nii nagu peab.
Hiljuti tehtud tööd:
Vahetatud mootori kett koos taldadega
Vahetatud mõlemad turbod
Paigaldatud uus hooratas koos siduri ja korviga
Tehtud hooldus
See tähendab, et uuel omanikul ei ole lähiajal vaja nende kulukate tööde pärast muretseda.
Mootor töötab ilusti ja kaasa annan 2 kuud mootorigarantiid, et ost oleks kindlam.
Sobib ideaalselt tööautoks, kaubaveoks või ettevõtjale igapäevaseks kasutamiseks.
Müügi põhjus on lihtne – endal bussile enam kasutust ei ole.
Korralikud tööbussid lähevad kiiresti – helista või kirjuta ja tule vaatama.
Motor vehicle tax
Annual tax: 57 €
Registration fee: 476 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Opel Vivaro
2019, 235 000 km
10 600 €
125 €/month
Opel Combo
2021, 92 000 km
12 987 €
139 €/month
Renault Trafic
2017, 119 000 km
13 350 €
153 €/month
Renault Trafic
2017, 98 000 km
13 400 €
144 €/month
Toyota Proace
2018, 122 794 km
13 490 €
145 €/month
Toyota Proace
2017, 285 000 km
13 799 €
163 €/month