Toyota Auris
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2015 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 240 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.8, 73 kW 2ZR | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | SB1ZS3JE20E175385 | ||||||
| Reg. nr. | 927MPG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Bagāžas tīkls bagāžniekā
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1798 cm³ |
| Power: | 73 kW |
| City fuel cons.: | 3.6 l/100 km |
| Highway: | 3.5 l/100 km |
| Average: | 3.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 83 g/km |
| Maximum speed: | 175 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4595 mm |
| Width: | 1760 mm |
| Height: | 1485 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1490 kg |
| Technical max. mass: | 1815 kg |
| Load bearing capacity: | 325 kg |
| Max braked trailer weight: | 345 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 345 kg |
| Wheelbase: | 2600 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Hea ja ökonoome hybriid. Korrapäraselt hooladatud. Kõik töötab laitmatult. Olen teine omanik. Kerel leidub täkeid, mini mõlke. Kaasa naastrehvid valuvelgedel 17"Hooldusraamat, 2 võtit.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 260 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.